|
WEBMAIL
|
SUPLOVÁNÍ
|
BAKALÁŘI
|
JÍDELNÍČEK
|
OFFICE 365
|
KONTAKT
|
hledej
Studijní obory: +420 376 326 280
Učební obory, nástavbový obor: +420 376 311 605
sekretariat@sszp.kt.cz
UCHAZEČ
Přijímací řízení
Studijní obory
Učební obory
Nástavbové studium
Výsledky přijímacího řízení
Dny otevřených dveří
Setkání s žáky 1. ročníků
Myslivost
Obsluha motorové pily
Barmanský kurz
Carving
ŽÁK A RODIČ
Maturita
Závěrečné zkoušky
Školské poradenské prac.
Bakaláři - informační systém
Rozvh hodin
Jídelníček
E-learning
Zkvalitňování výuky
Úspěchy žáků
Cena Dr. Švece
Deska cti
Žákovský parlament
ŠKOLA A VEŘEJNOST
O škole ......
Slovo ředitele
Historie školy
Úřední deska
Agroklub Pošumaví
Nabídka práce
Ocenění školy
Regionální potravina
VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH
Kurz zemědělce
Kurz na ochranu rostlin
Národní soustava kvalifikací
Kurzy, přednášky, semináře
Vysoká škola
VYBAVENÍ ŠKOLY
Domov mládeže
Školní jídelna
Centrum odborného výcviku CŽV
Hotel Malá Paříž
COP v zemědělských oborech
Centrum ICT
Agrometerologie
Ostatní vybavení
AKTIVITY
Projekty a granty
Mezinárodní spolupráce
Dobrovolnické aktivity žáků
Partneři školy
Reprezentační ples
Školní akce
Aktivity žáků
Další aktivity a akce
VIP akce a návštěvy
DOKUMENTY
Tiskopisy pro žáky
Kronika školy
Publikace
Archiv dokumentů
KONTAKTY
Adresa a fakturační údaje
Zaměstnanci
Fotogalerie
Úvodní stránka
»
FOTOGALERIE
Florbalový turnaj (1, 2024)
Zdravé město 2024 (10, 2024)
ROBO VOZÍTKO 2024 (5, 2024)
Drátkované květiny (6, 2024)
Barmanský kurz 2024 (20, 2024)
Zemědělka na ledě (15, 2024)
Lyžařské kurzy, školní rok 2023_2024 (16, 2024)
LKV 2024 1.B (3, 2024)
Dárcovství krve (2, 2024)
Školní e-shop (0, 2024)
Lyžařský kurz 1.E (5, 2024)
Volejbalový turnaj (10, 2023)
Lyžařský kurz třídy1.I 12/2023 (7, 2023)
Vánoční večeře na DM 2023 (2, 2023)
Flora Pragensis 2023 (9, 2023)
Voňavá adventní neděle (4, 2023)
Vánoční trhy KÚPK (7, 2023)
Ekologická olympiáda (1, 2023)
Národní zemědělské a technické muzeum Praha (4, 2023)
Vánoční dorty (15, 2023)
Maturitní ples (7, 2023)
Svatomartinské slavnosti (16, 2023)
Akademie řemesel. 8.11. 2023 (5, 2023)
Chodský kvítí (13, 2023)
Předávání kufříků a košů 30.10.2023 (12, 2023)
Bramborový květ Vysočiny 2023 (6, 2023)
Praha 23.10.2023 (16, 2023)
Domov mládeže (2, 2023)
Zemědělství na jihu Španělska (20, 2023)
Seminář - Ryby (18, 2023)
Carving, září 2023 (9, 2023)
MINIDRON 2023 (17, 2023)
Zahrada Pošumaví 2023 (8, 2023)
Itep 2023 (5, 2023)
Adaptační kurz Hnačov 2023 (14, 2023)
Atletický pohár (10, 2023)
regionální potravina (3, 2023)
Sportovní den 6.9.2023 (18, 2023)
Zahájení školního roku 2023/2024 (8, 2023)
Ručičky kraje (2, 2023)
Raut Alžbětín (10, 2023)
Vstiš (2, 2023)
Předávání maturitních vysvědčení (13, 2023)
Jízda zručnosti (2, 2023)
Pralinky a lanýže 23.5.2023 (14, 2023)
Gastro junior (7, 2023)
Plzeňský korbel 2023 (5, 2023)
Floristická soutěž (11, 2023)
Netradiční karafiát (8, 2023)
Čokoládové cukrovinky (12, 2023)
Celostátní soutěž v agropodnikání březen 2023 (22, 2023)
Velikonoční rolády březen 2023 (15, 2023)
Berlín 2023 (4, 2023)
Cereální a bezlepkové pečení (10, 2023)
Starostové Nýrsko (15, 2023)
Sportovec (19, 2023)
Florbal (4, 2023)
Lyžařský kurz 5.2.2023 (11, 2023)
Workshop Mořské plody (15, 2023)
Seminář Helena Fléglová (8, 2023)
Stacionář (2, 2023)
Grandhotel Pupp (8, 2022)
Flora Pragensis (9, 2022)
Seminář Ryby (4, 2022)
Floristická soutěž Chodský kvítí (4, 2022)
Podzim 2022 (3, 2022)
soutěž 23.9.22 (5, 2022)
Zahrada Pošumaví XV. (4, 2022)
Semináře (0, 2022)
Cena Dr. Švece (1, 2022)
Regionální potravina (7, 2022)
Gastronomický workshop (3, 2022)
Plzeňský korbel (5, 2022)
Soutěž Mladý zahrádkář a Floristická soutěž (16, 2022)
projektový den "Regionální potravina mléčné výrobky" (8, 2022)
Čepování piva (10, 2022)
baristický (13, 2022)
barmaňák (13, 2022)
Nejlepší zemědělec (1, 2022)
taneční (1, 2022)
zvyšování kvalifikace (0, 2022)
lyžařský kurz (10, 2022)
Praxe v itálii (3, 2021)
obrázek k maturáku (0, 2021)
Itálie (6, 2021)
CARVING (5, 2021)
Biofarma Itálie (19, 2021)
Erasmus + Itálie (6, 2021)
Bramborový květ (5, 2021)
carving (0, 2021)
cukrovinky (5, 2021)
Erasmus + (7, 2021)
DOD (0, 2021)
postupový čtyřboj 2020 (4, 2020)
KPBI 2019 (4, 2020)
Stroje v kuchyni (0, 2020)
DM-dobrovolníci (6, 2020)
Sushi 20 (7, 2020)
LVK 20-1.EI (6, 2020)
Florbal (2, 2019)
prosinec 2019 (5, 2019)
LZ pohárek2019 (5, 2019)
Sportování 2019 (4, 2019)
Advent-zahradníci (3, 2019)
Český kapr 2019 (6, 2019)
Tvarohové těsto. (3, 2019)
Perníčky-seminář (3, 2019)
Cukrářství (2, 2019)
Berlín (5, 2019)
Bramborový květ (2, 2019)
Zahradníci (2, 2019)
carving 2019 (3, 2019)
Studená kuchyně (3, 2019)
odpad zahrady (1, 2019)
T slow (3, 2019)
Přebory v kopané (6, 2019)
Přebory v kopané (6, 2019)
Ryby (3, 2019)
Hnačov 2019 (4, 2019)
Hacathon Pha (4, 2019)
Ručičky kraje 2019 (9, 2019)
STkurz 3.IV (12, 2019)
Tur. kurz 3AG (15, 2019)
Předání mat. vysvědčení 2019 (11, 2019)
Vařečka 19 (2, 2019)
Korbel 2019 (6, 2019)
Banket 2019 (4, 2019)
Hradec soutěž 2019 (13, 2019)
Perníčky (8, 2019)
Ne (4, 2019)
Konference zemedelství 19 (1, 2019)
Barmani 2019 (22, 2019)
Ples školy 2019 (11, 2019)
Přebory školy v lyžování (6, 2019)
Silový čtyřboj (3, 2019)
OZO2019 (13, 2019)
školní slalom (0, 2019)
školení pekařů (5, 2019)
Skolení-cukráři (4, 2019)
LVK 2019 (11, 2019)
Gastro Junior2019 (4, 2019)
Lyže 2019 1.A,G (7, 2019)
Aranžování (3, 2018)
Mikuláš 2018 (15, 2022)
Adventní neděle 2018 (3, 2018)
Turnaj SŠ (4, 2018)
jazz (0, 2018)
Prezentace Plzeňského kraje v rámci recepce ke státnímu svátku v Lucemburku ve dnech 25. – 27. září 2018 (13, 2018)
Zahájení roku 18/19 (6, 2018)
Karlštejn (6, 2018)
1.A kurz lyže (13, 2018)
1.LVK 18 (12, 2018)
Ples školy 2018 (1, 2018)
Vánoce2017 (7, 2018)
DM v LG aréně (4, 2018)
Sálová kopana 2017 (3, 2017)
Košíková 2017 (3, 2017)
Vánoční trhy (3, 2017)
Mikuláš 2017 (19, 2017)
Vánoční Družba (5, 2017)
Charita 11 (5, 2017)
Dialogy 2017 (3, 2017)
Řemesla 2017 (11, 2017)
Naš koláč v zahraničí (3, 2017)
Paint (8, 2017)
Diakonie a DM (5, 2017)
Cukrářské kouzlení (5, 2017)
DM -prohlídka KT (5, 2017)
Výlet Švihov (6, 2017)
Prezentace v Mnichově (4, 2017)
ČZS Klatovy (5, 2017)
Přebory v kopané 2017 (3, 2017)
Londýn 2017 (2, 2017)
Carving 2017 (8, 2017)
Sportovní den 2017 (10, 2017)
Jízda zručnosti 2017 (6, 2017)
STK 2017 3.MV (17, 2017)
Hejtman (4, 2017)
Ručičky kraje (6, 2017)
Tur. kurz 3.A/G (7, 2017)
Ústní část ZZ a předávání VL (18, 2017)
Jízda zručnosti oblastní kolo (3, 2017)
Plzeňský Korbel 17 (4, 2017)
Školení cukrářů 2017 (6, 2017)
Barmani 2017 (4, 2017)
Maturitní vysvědčení 2017 (17, 2017)
Laserové hrátky (5, 2017)
Dny Země (6, 2017)
Jaro na zahradě (30, 2017)
Pivo 2017 (4, 2017)
Maturant 56/57 (2, 2017)
OZS-floristé (7, 2017)
Jídelna Hálkovka (3, 2017)
Matějská pouť (9, 2017)
Čtyřboj 2017 (5, 2017)
Přebor v odbíjené dívek (8, 2017)
Radost z cukrármy DM (6, 2017)
Jaro se seniory (6, 2017)
Senioři v cukrárně (5, 2017)
VII. ples (14, 2017)
1.IV - lyž. kurz (8, 2017)
Čajovna 2017 (4, 2017)
Tříkrálové 2017 (2, 2017)
Kurz 1.AG (16, 2017)
Vyřezávání ovoce a zeleniny (15, 2017)
Silový čtyřboj 2016 (6, 2017)
Tvoření v družbě (2, 2016)
Plzen a vánoce 2016 (3, 2016)
Karim (4, 2016)
Mikuláš 2016 (6, 2016)
Návštěva z Poligny (3, 2016)
Mateřská škola (2, 2016)
Advent 2017 (6, 2016)
ML dialogy 2016 (3, 2016)
vánoční trhy 2016 (6, 2016)
Kopaná 2016 (4, 2016)
advent (1, 2016)
Cukrář 2016 (10, 2016)
Noční KT (4, 2016)
Křesadlo 2016 (2, 2016)
Zahrádkáři (4, 2016)
Akce DM (3, 2016)
ITEP (9, 2016)
Švihov (12, 2016)
Dožínky 2016 (5, 2016)
Hry hejtmana 2016 (13, 2016)
Země živitelka 2016 (3, 2016)
Zahájení šk. roku 2016/17 (11, 2016)
V Monaku 2016 (17, 2016)
Turistický kurz 2016 (1, 2016)
Maturity 2016 (9, 2016)
Botanická exkurze (10, 2016)
Regionální potravina 2016 (4, 2016)
Zemědělec soutěž 2016 (8, 2016)
Bowling (4, 2016)
Barmanská soutěž 2016 (4, 2016)
Zámecký rendlík16 (2, 2016)
Taneční 2016 (2, 2016)
Hokej mezi ročníky (13, 2016)
Matěj 2016 (4, 2016)
Den Země (7, 2016)
Velikonoční tvoření v Družbě (4, 2016)
Volejbal pedagogové / žáci DM (1, 2016)
Silový čtyřboj 2016 (9, 2016)
Velikonoční tvoření (5, 2016)
Hokejové utkání (3, 2016)
Společenské hry (5, 2016)
2.LVK (9, 2016)
návštěva prezidenta (28, 2016)
foto (1, 2016)
Silový čtyřboj (2, 2016)
Čajovna 2016 (4, 2016)
Kuchaři a cukráři Brno (7, 2016)
LVK 2016/1 (17, 2016)
Tříkrálová sbírka (1, 2016)
Besídka 15 (10, 2016)
Vánoční večeře (1, 2016)
Vánoční Plzeň (3, 2016)
Setkání před vánočními svátky (3, 2016)
Čerti 2015 (7, 2016)
Český kapr 2015 (4, 2015)
Advent 2015 (5, 2015)
Volejbal 2015 (3, 2015)
Vánoční trhy (4, 2015)
UP Klatovy (3, 2015)
DOD 2015 (11, 2015)
Akademie řemesel 2015 (6, 2015)
Revitalizace sadu krajových odrůd ovocných dřevin (7, 2015)
Tvůrčí dílna (5, 2015)
Pečení perníčků (4, 2015)
Žáci naší školy pomáhají v novém projektu (4, 2015)
Návštěva vedení Krajského úřadu Plzeňského kraje (6, 2015)
Společenské hry v Charitě (3, 2015)
Supervize (2, 2015)
Čajovna (2, 2015)
Volejbal mezi DM Puškinova / DM SŠZP (1, 2015)
Zemědělská olympiáda 2015 (5, 2015)
Traktoriáda 2015 (4, 2015)
Den otevřených dveří Malý Bor (3, 2015)
Certifikace2015 (3, 2015)
zelenina2015 (9, 2015)
Opékání buřtů (4, 2015)
Střelba (3, 2015)
Fotbalové utkání (3, 2015)
Zahraniční praxe (7, 2015)
Hnačov 2015 (8, 2015)
Kopaná SŠ 2015 (3, 2015)
zahrádkáři 2015 (3, 2015)
Zahrada Pošumaví (4, 2015)
Křesadlo 2015 (3, 2015)
Noční Klatovy (0, 2015)
ITEP 15 (3, 2015)
Nový akademický rok 2015-16 (3, 2015)
Den pro Světlušku (7, 2015)
Dožínky kraje 2015 (6, 2015)
Sportovní den 2015 (10, 2015)
Klenová (2, 2015)
Orientační vycházka (3, 2015)
Rok 2015/16 na DM (1, 2015)
NŠR 2015/16 (7, 2015)
Na jedné lodi (4, 2015)
Setkání na SŠZP (6, 2015)
Volejbalové rozloučení (5, 2015)
Maturita 2015 (10, 2015)
Střelba (3, 2015)
Dětský den (5, 2015)
V cukrárně (3, 2015)
Regionální potravina PK 2015 (8, 2015)
Floristická soutěž (2, 2015)
Korbel 2015 (9, 2015)
Regionální potravina (3, 2015)
Slavnostní večeře (3, 2015)
Paintball (7, 2015)
Prezentace 2015 (9, 2015)
Čištění Drnového potoka (4, 2015)
Výstava ,,Naše srdce patří lidem s handicapem a seniorům" (5, 2015)
Volejbalový turnaj (2, 2015)
Košíková dívky (8, 2015)
Košíková 2015 (8, 2015)
Bavorské dny (6, 2015)
forum (5, 2015)
Atletika 2015 (16, 2015)
Vaříme to slow (15, 2015)
Hejtman a den učitelů (1, 2015)
LH 2015 (12, 2015)
V.ples školy (16, 2015)
Matěj 2015 (4, 2015)
Praha jak ji neznáme (3, 2015)
Cukrovinky (14, 2015)
Postupový čtyřboj (15, 2015)
Návštěva u kamarádů z Diakonie ČCE (4, 2015)
Volejbal pedagogové / žáci DM (3, 2015)
Basketbal (4, 2015)
Volejbalový turnaj (4, 2015)
Setkání s rysem (10, 2015)
Drogová problematika (3, 2015)
ZOM 2015 (13, 2015)
Společenské hry (4, 2015)
Čajovna únor 2015 (3, 2015)
Gastro Brno 2015 (10, 2015)
Volejbal mezi VS (3, 2015)
Volejbal mezi DM Puškinova / DM SŠZP (4, 2015)
Tříkrálová sbírka (1, 2015)
test (2, 2015)
Odbíjená 2015 (21, 2015)
Vánoce 2014 (16, 2014)
Vánoční posezení (5, 2014)
Vánoční večeře (3, 2014)
Vánoční Plzeň (5, 2014)
DOD 2014 (12, 2014)
LVK 2014 (8, 2014)
Barmanská soutěž 2014 (11, 2014)
Advent II. (5, 2014)
Utkání v basketu DM Puškinova/DM SŠZP (6, 2014)
Čert a Mikuláš (6, 2014)
Tvůrčí dílna na DM (4, 2014)
Advent kraje (5, 2014)
Kapr 2014 (12, 2014)
Advent 2014 (12, 2014)
Rekonstrukce a dobudování botanické zahrady (12, 2014)
1. volejbalové utkání (5, 2014)
Tvůrčí dílna (4, 2014)
Mariánské dialogy2014 (6, 2014)
Akademie řemesel 2014 (13, 2014)
Gastro 2014 (8, 2014)
Volejbalové utkání (4, 2014)
Společenské hry v Domově pokojného stáří (4, 2014)
Projekt vaříme s... (4, 2014)
ZO 2014 (6, 2014)
fotbal sš 2014 (6, 2014)
Eko olympiáda 14-15 (8, 2014)
carving 2014 (13, 2014)
Seminář o pivě (2, 2014)
ITEP 2014 (7, 2014)
Dožínky 2014 (5, 2014)
Hnačov (7, 2014)
Mlýn - exkurze (7, 2014)
Cukráři SRN (5, 2014)
Foto akademický rok 2014-15 (3, 2014)
Šk. rok 14-15 zahájení (10, 2014)
Vitana 2014 (10, 2014)
Raut 2.H+1.G (11, 2014)
Farmářské trhy 2014 (3, 2014)
EuroVelo 13 (4, 2014)
Akce na KU (11, 2014)
Ručičky kraje (15, 2014)
Maturita 2014 (11, 2014)
Plzeńský korbel (8, 2014)
Apetiit festival 2014 (16, 2014)
floristika (2, 2014)
Farm. trhy 2014 (2, 2014)
Olomouc (2, 2014)
Slavnostní tabule 2014 (12, 2014)
„Sportovní hry středních škol“ (7, 2014)
Zámecký rendlík 2014 (15, 2014)
praxe SRN (3, 2014)
Košíková 2014 (18, 2014)
Gastro Brno2014 (17, 2014)
Sil. čtyřboj 2014 (14, 2014)
Vánoce 2013 (8, 2014)
Firemní akce Zeelandia (11, 2013)
Sálová kopaná 2013 (8, 2013)
DOD 2013 (16, 2013)
Hrnečku vař 2013 (9, 2013)
Advent 2013 (8, 2013)
Čtyřboj 2013 (3, 2013)
Školní hon 2013 (15, 2013)
Pokračování realizace ekologické žákovské zahrady SŠZP Klatovy (18, 2013)
Český kapr 2013 (9, 2013)
Gastro junior 2013 (10, 2013)
Den kuchařů Praha (6, 2013)
zemědělská olympiáda (5, 2013)
Anglie 2013 (15, 2013)
Den řemesel 2013. (8, 2013)
SDS Klatovy (9, 2013)
Praxe studentek z SRN (8, 2013)
Krajská ekologická olympiáda 2013 (13, 2013)
Turnaj středních škol (2, 2013)
(1, 2013)
Turnaj středních škol (9, 2013)
Svatováclavská jízda (6, 2013)
Naše škola a ITEP 2013 (6, 2013)
Hnačov 2013 (20, 2013)
Trhy v Klatovech (4, 2013)
Dravci. (9, 2013)
Slavnostní zahájení 2013/2014 (15, 2013)
Raut na setkání členů RPK se starosty (6, 2013)
Hrou proti AIDS (7, 2013)
Frištova vila (5, 2013)
HCCP (6, 2013)
Cukrářský seminář 2013 (7, 2013)
Jízda zručnosti 2013 (2, 2013)
Baristický kurz (5, 2013)
III. reprezentační ples (15, 2013)
Radim Uzel (6, 2013)
AKC (9, 2013)
Dobrovolníci (1, 2013)
Letáček (1, 2013)
Sportovec okresu Klatovy 2012 (4, 2013)
Zlatý Ámos (6, 2013)
Novoroční besídka (37, 2013)
Raut_19.12.2012_hokejisteindiani (24, 2012)
Svět piva (8, 2012)
Dobrovolníci (1, 2012)
Diplom (1, 2012)
Zdravé město (14, 2012)
Ekologická žákovská zahrada SŠZP_Klatovy (18, 2012)
Carvingové MČR juniorů (7, 2012)
Soutěž - Ochutnejte Českou republiku 2012. (8, 2012)
Ekologická olympiáda SŠ (13, 2012)
Hospodářská komora ocenila naše učně (9, 2012)
Seznamovací kurz žáků 1. ročníku (8, 2012)
Tradiční česká zabijačka (18, 2012)
Přednáška MUDr. Kubátové a MUDr. Chrousta (6, 2012)
Dožínky Plzeňského kraje a 39. mistrovství republiky v orbě (3, 2012)
Ekologická žákovská zahrada Střední školy zemědělské a potravinářské, Klatovy, Národních mučedníků 141 (4, 2012)
Odhalení paměstní desky Nebřehovice (1, 2012)
Kurz carvingu (9, 2012)
Partnerske dny (11, 2012)
Rozvrhy hodin (0, 2012)
Písemná část ZZ (10, 2012)
C2 Podnikání - výkop (57, 2012)
Pestrý svět moderního vaření a pečení (8, 2012)
Vaříme s regionální potravinou (14, 2012)
Vaříme s regionání potravinou (24, 2012)
Zámecký rendlík 2012 (3, 2012)
Cukrářský seminář Svatební dorty (11, 2012)
Letáček (1, 2012)
Velikonoce 2012 soutěž (7, 2012)
GASTRO JUNIOR 2012 (4, 2012)
E-learning - podpora vzdělávání na SŠZP Klatovy (12, 2012)
LH 2012 šk.př. (2, 2012)
EDISON (16, 2012)
František Machník a jeho doba (19, 2012)
Zelená školní zahrada (7, 2012)
Školní parčík (8, 2012)
Ples právníků (47, 2012)
Naši žáci v galerii (3, 2011)
Barmanský kurz 2011 (3, 2011)
mezinarodni konference (18, 2010)
Exkurze_Cham (28, 2010)
Akademie řemesel 2010 (22, 2010)
Zemědělský ukázkový den (15, 2010)
Arboretum (16, 2010)
Den řemesel_Chanovice2010 (12, 2010)
Výlet do Ludwigsthalu (FOTO I.Hostýnková) (22, 2010)
Předávání mat. vysvědčení 11. 6. 2010 Podnikání (70, 2010)
Exkurze do Bavorského lesa. ( FOTO Iva Hostýnková ) (42, 2010)
Kloboukový den (14, 2010)
Majáles 2010 (3, 2010)
Poslední zvonění 2010 (6, 2010)
Zámecký rendlík 2010 (16, 2010)
Slavnostní tabule a výrobky (49, 2010)
Maturitní práce 2010 (4, 2010)
Okresní finále SŠ a učilišť v kopané (FOTO V.Šperl) (10, 2010)
EKO_04_2010 (5, 2010)
12. celost soutěž agro (3, 2010)
Soutěž pekařů - Salima Brno (9, 2010)
Gastro 2010 (7, 2010)
Zimní olympiáda dětí a mládeže v lyžování (15, 2010)
Kurz MOODLE (3, 2010)
ukázkový den2 (52, 2010)
Lázeňský pohárek 2009 Karlovy Vary (102, 2010)
Praha a muzeum Choco-Story (48, 2009)
Lyžařský výcvikový kurz 2009 (33, 2009)
Motivační seminář UNIV 2 KRAJE (7, 2009)
Motivační seminář UNIV 2 KRAJE (7, 2009)
Den otevřených dveří 2009 (52, 2009)
Přebor stř. škol v odbíjené 2009/2010 - dívky (19, 2009)
Akademie řemesel 2009 (38, 2009)
Tradiční česká zabijačka (37, 2009)
Naučně poznávací zájezd do Londýna 2009 (42, 2009)
Prevence onemocnění z potravin (1, 2009)
Čestné uznání HK ČR (10, 2009)
Okresní přebor středních škol a učilišť v kopané 2009 (FOTO Šperl) (15, 2009)
Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (Klatovy 1é. - 11.října 2009) (32, 2009)
Gastro Junior - Pardubice 2010 (24, 2009)
Svatováclavská jízda 28.9.2009 (23, 2009)
CORNY středoškolský pohár 2009 - krajské kolo Domažlice (FOTO Janda) (37, 2009)
Ekologická olympiáda 2009-krajské kolo 2.-3.10.2009 Spálené Poříčí (35, 2009)
Hvězdné házení v Domažlicích (34, 2009)
Den mléka 2009 (12, 2009)
CORNY středoškolský atletický pohár 2009 - okresní kolo Klatovy (29, 2009)
Sportovní den školy 2009 (FOTO Šperl) (22, 2009)
Sportovní den školy 2009 (FOTO Šašková) (15, 2009)
Banát (258, 2009)
ekologickejezirko (6, 2009)
Slavnostní předávání výučních listů I (72, 2009)
Slavnostní předávání výučních listů II (44, 2009)
Závěrečné zkoušky - cukrář (8, 2009)
Pivovarské muzeum, pivovar, podzemní chodby a pražírna kávy (0, 2009)
Závěrečné zkoušky - pekař (7, 2009)
Ornitologická exkurze 21.5.2009 (10, 2009)
Maturitní vysvědčení - slavnostní předávání (84, 2009)
Maturita 2.A (6, 2009)
Setkání rodičů_2009 (4, 2009)
Atletika II. NL Klatovy 24.5.2009 (62, 2009)
Kopaná: KT : Písek , ml. dorost 23.5.2009 (15, 2009)
Cukrářský seminář (17, 2009)
Srní 2009 (172, 2009)
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení 2009 (FOTO Janda) (58, 2009)
Výlet DM - Křižíkovou stopou (21, 2009)
Dětský den s DIAKONIÍ (41, 2009)
Sportovně turistický kurz Lipno 2009 (FOTO V.Šperl) (41, 2009)
Agropodnikání - maturita 2009 (FOTO Janda) (60, 2009)
Maturita 4.C 2009 (FOTO Janda, Malík, Šašková, Heflerová) (146, 2009)
Výkop 2009 Podnikání (151, 2009)
Poslední zvonění 2009 (101, 2009)
Cagnano (84, 2009)
Tremiti (161, 2009)
Rodi Garganico (70, 2009)
Volno 2 (58, 2009)
Vesuv a Pompeje (153, 2009)
Volno 1 (97, 2009)
Řím (167, 2009)
Cesta do Říma (21, 2009)
Škola kávy (foto: R.Straka) (36, 2009)
Okresní finále v kopané SŠ a UČ (87, 2009)
Jan Kryl (6, 2009)
Práce žáků 2.D (15, 2009)
Prezentace prací žáků 4.roč. (FOTO Z. Šašková) (29, 2009)
Republikové finále v silovém čtyřboji (FOTO Z. Šašková) (25, 2009)
Republikové finále v silovém čtyřboji ve Frýdku Místku (FOTO V.Šperl) (101, 2009)
Prezentace prací žáků 4. roč. (FOTO V.Smolík) (25, 2009)
Volejbal - turnaj učitelů 24.4.2009 (220, 2009)
ZUZ - Slavnostní tabule (FOTO Janda) (87, 2009)
Slavnostní tabule a prezentace učebních oborů (FOTO Fr.Vrzal) (88, 2009)
Návštěva z Francie (21, 2009)
Písemná maturita 2009 (FOTO Janda) (98, 2009)
Aquapark Amberg 7.4.2009 (FOTO Zorka Šašková) (45, 2009)
Zámecký rendlík (17, 2009)
Návštěva vyhlášené bavorské palírny Eckert-Bärwurz (14, 2009)
BMW Dingolfing - exkurze 31.3.2009 (47, 2009)
Muzeum historických vozidel v Německu (38, 2009)
Silový 4.boj 2.4.2009 Stříbro (FOTO V.Šperl) (49, 2009)
Přebor ZŠ ve sportovní gymnastice - ZŠ Čapkova ul. 2.4.2009 (FOTO Janda) (305, 2009)
Valná hromada AKC ČR (21, 2009)
Valná hromada AKC ČR (14, 2009)
"Traktoriáda" 2009 (12, 2009)
Přebor středních škol v hokeji - 26.3.2009 (112, 2009)
Přebor školy v hokeji 2009 (113, 2009)
Kurz pro získání státních příspěvků a dotací v zemědělství 2009 (34, 2009)
Gastrojunior 2009 (70, 2009)
Divadelní představení Spolku divadelních ochotníků (29, 2009)
Zimní olympiáda v lyžování - Belveder 3.3.2009 (FOTO Václav Šperl) (23, 2009)
Bez práce nejsou perníčky (16, 2009)
Beseda s MUDr. Uzlem (FOTO - Zorka Šašková) (31, 2009)
Prezentace Klatov v Schönsee (14, 2009)
Osvětim 2008 (45, 2009)
Silový čtyřboj 12.2.2009 (FOTO Mészárosová, Trojanová) (119, 2009)
Školní přebory v lyžování (10.2.2009) ( FOTO Antonín Virt) (60, 2009)
Olympiáda z ANJ 2009 (8, 2009)
Barmanský kurz (45, 2009)
Přebor stř. škol v odbíjené 2009 - chlapci (77, 2009)
soutěž "Hrnečku, vař" (3, 2009)
Hrnečku vař 2009 (3, 2009)
Traktor ZETOR (7, 2009)
Slavnostní vánoční večeře 2008 (42, 2009)
ZOO 2008 (23, 2009)
Čertovská nadílka 2008 (63, 2009)
Diakonie 2008 (24, 2009)
Vánoční besídka 2008 (171, 2008)
Výuka TV ve 2.C (54, 2008)
Silový čtyřboj 18.12.08 (69, 2008)
Sálová kopaná - přebor školy 2008 (FOTO Janda, Šašková) (144, 2008)
Lyže 2008 (FOTO Janda) (280, 2008)
Lyže 2008 (FOTO Straka) (30, 2008)
Lyže 2008 (FOTO Pecka) (57, 2008)
Den otevřených dveří (FOTO Šašková) (90, 2008)
Den otevřených dveří (28, 2008)
Basket - turnaj dívek 2008 (FOTO Janda, Vondřičková) (183, 2008)
Český kapr 2008 (5, 2008)
Basket - turnaj hochů 2008 (75, 2008)
Klatovská zabijačka (35, 2008)
Hospodářská komora ČR (5, 2008)
Akademie řemesel 2008 (12, 2008)
ITEP 2008 (5, 2008)
kurz zemědělců 08 (4, 2008)
Školení myslivců (2, 2008)
Hry dobré vůle (5, 2008)
Svatý Václav (3, 2008)
Renault Midlum (9, 2008)
Společenský sál v novém (5, 2008)
Tučňák (35, 2008)
Sportovní den 5. září 2008 (FOTO Zorka Šašková) (242, 2008)
Zahájení školního roku (FOTO Šašková) (13, 2008)
střecha (22, 2008)
Sraz absolventů naší školy z roku 1947 (4, 2008)
Slavnostní předávání výučních listů a vysvědčení o závěrečné zkoušce (27, 2008)
Střelby 3.C (FOTO Šašková) (62, 2008)
Naši žáci v Belgii (12, 2008)
Psaní na klávesnici (2, 2008)
Závěrečné zkoušky (25, 2008)
Maturitní vysvědčení - Podnikání (38, 2008)
Absolventi 1951 (3, 2008)
Odpady - přednáška ENVIC (FOTO Šašková) (29, 2008)
Závěrečné zkoušky (7, 2008)
Maturity 2008 - obor Podnikání (11, 2008)
Poděkování (0, 2008)
Setkání žáků přijatých do 1. ročníku, rodičů a učitelů (22, 2008)
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení (170, 2008)
Výkop třídy 2.C (26, 2008)
Dětský den pro DIAKONII (65, 2008)
Slavnostní vánoční večeře (62, 2008)
Maturita 2008 (1, 2008)
Matějská pouť s Diakonií 2008 (11, 2008)
Extraliga mužů v nohejbalu (76, 2008)
Zájezd do Itálie (Gargano) (59, 2008)
Turnaj středních škol v kopané 2008 (105, 2008)
TURNAJ STŘEDNÍCH ŠKOL V HOKEJI (183, 2008)
Basket - USK Praha : Nymburk (FOTO Janda) (168, 2008)
TechAgro Brno (FOTO Nikola Levorová) (61, 2008)
Nejvyšší basketbalová soutěž: USK Praha - ČEZ Basketball Nymburk (FOTO Zorka Šašková) (171, 2008)
Slavnostní tabule 2008 (FOTO Zorka Šašková) (177, 2008)
bufet (4, 2008)
FOTO ZUZ 2007 (21, 2008)
Silový čtyřboj děvčat 2.4.2008 (FOTO Zora Šašková) (39, 2008)
pozvánka (1, 2008)
Ekologické zemědělství - přednáška ENVIC (13, 2008)
Závěr magisterského studia (9, 2008)
Gastro junior NOWACO CUP Brno 2008 (2, 2008)
velikonoční kraslice (7, 2008)
Přebor školy v ledním hokeji 13.3.2008 (FOTO Janda, Adamcová Renata) (160, 2008)
"Veřejné plánování" 21.2.2008 (31, 2008)
Přebor v košíkové chlapců 29.2.2008 (117, 2008)
Silový čtyřboj 28.2.2008 (103, 2008)
Košíková dívek 21.2.2008 (194, 2008)
Raut - 21.2.2008 (5, 2008)
Volejbalový přebor SŠZP dívek 2008 (FOTO Zora Šašková) (76, 2008)
Volejbalový přebor SŠZP dívek 2008 (FOTO Janda) (153, 2008)
Biologická olympiáda 2008 (54, 2008)
Plšík lískový (20, 2008)
Lázeňský pohárek 2008 (FOTO Marie Weinfurtová) (81, 2008)
Čerti u dětí v nemocnici (8, 2008)
Čerti na DM 2007 (21, 2008)
Vánoční besídka 2007 (FOTO Zora Šašková) (40, 2008)
Přebor SŠ v sálové kopané 20.12.2007 (24, 2008)
Přebor SŠZP v sálové kopané 19.12.2007 (FOTO Janda) (55, 2008)
Přebor SŠZP v sálové kopané 19.12.2007 (FOTO Zora Šašková) (112, 2008)
Halloween (24, 2008)
Přebor SŠ ve volejbale - hoši 22.11.2007 (148, 2008)
Vánoční besídka 2007 (71, 2008)
kurz zemedelcu (2, 2008)
Mořský svět (16, 2008)
Silový čtyřboj 20.12.2007 (106, 2008)
Maturitní ples třídy 4.B - fotografie firma: FOTO - Vojta (14, 2007)
Den otevřených dveří 14.12.2007 (22, 2007)
Cvičení ze Zoologie - třída 1.C (23, 2007)
Třída 2.C ve školní posilovně. (FOTO Janda + Tereza Bosáková) (54, 2007)
Školní hon 23.11.2007 (FOTO Nikola Levorová) (42, 2007)
Turnaj středních škol ve volejbale dívek - 14.11.2007 (FOTO Janda) (84, 2007)
Akademie řemesel (14, 2007)
Školní posilovna - třída 2.A a 2.B (43, 2007)
Fotbálek při TV (20, 2007)
Školní posilovna - třída 1.C (36, 2007)
Školní posilovna - třída 1.B (35, 2007)
Místa utrpení, smrti a hrdinství (FOTO - Zora Šašková) (15, 2007)
Cvičení z botaniky 1.11.2007 (11, 2007)
Cvičení z botaniky 27.9.2007 (31, 2007)
Učební praxe 2.A (20, 2007)
Učební praxe 3.B (79, 2007)
CORNY pohár - republikové finále 12.10.2007 v Břeclavi (277, 2007)
Historický úspěch našich děvčat v atletice (68, 2007)
Vynikající úspěch Střední školy zemědělské a potravinářské v Klatovech (5, 2007)
Táboráku plápolej ..... (10, 2007)
Nejlepší kroužek DM (4, 2007)
Jarní hry (6, 2007)
A tak šel čas .... (16, 2010)
Nízkoenergetické a pasivní domy (28, 2007)
Sportovní den školy 7.9.2007 (FOTO Šašková 3.C) (88, 2007)
Sportovní den školy 7.9.2007 (FOTO Levorová 3.A) (72, 2007)
Sportovní den školy 7.9.2007 (FOTO Janda) (177, 2007)
Výtah pro invalidy (3, 2007)
Zahájení školního roku 2007 - 08 (13, 2007)
ATLETIKA - II.liga mužů a žen, 4. kolo KLatovy 25.8.2007 (121, 2007)
V sobotu 25.8.2007 se nám pan ředitel oženil! (14, 2007)
Zelená učebna (11, 2007)
Oprava fasády, výměna oken (9, 2007)
Fotogalerie - Předávání výučních listů (11, 2007)
Výstava mysliveckých trofejí z roku 2006 (14, 2007)
Návštěva MVDr. Brücknera u nás ve škole (2, 2007)
zaverecne zkousky cerven 07_reznik (23, 2007)
Slavnostní předání maturitních vysvědčení 2007 (47, 2007)
Fotografie tříd 2006/07 (8, 2007)
Doprava aneb nechte auto doma (25, 2007)
Výkop 2007 (114, 2007)
8. den So 5.5.2007 - návrat (48, 2007)
7. den Pá 4.5.2007 - volný den (49, 2007)
6. den Čt 3.5.2007 - Chioggia (120, 2007)
5. den St 2.5.2007 - San Marino (109, 2007)
4. den Út 1.5.2007 - botanická zahrada (122, 2007)
3. den Po 30.4.2007 - Benátky (162, 2007)
2. den Ne 29.4.2007 - pizza (26, 2007)
Přebor SŠ v kopané Luby 10.5.2007 (19, 2007)
Přednáška o drogách (15, 2007)
Itálie 2007 - odjezd. Nevím proč,obrázky jsou v obráceném pořadí!! (39, 2007)
Sraz absolventů po 50 letech (2, 2007)
Udržitelný rozvoj - přednáška RNDr. Jan Kopp, Ph.D. (28, 2007)
Matějská pouť (39, 2007)
Vánoce v DM (13, 2007)
Tablo, vysvedceni (3, 2007)
Regen (14, 2007)
Sraz Janovice 21.4.2007 (86, 2007)
Slavnostní tabule (36, 2007)
ZOO kroužek na DM (18, 2007)
Silový čtyřboj 13.4.2007 (17, 2007)
Galerie BMW (3, 2007)
Luby : Blovice 4 : 2 (45, 2007)
Ekosystémy - vycházka a přednáška Mgr. Petry Vágnerové 12.4.2007 (70, 2007)
Hon na ŠS 30.3.2007 (19, 2007)
Studenti 2.A na praxi (52, 2007)
Kořenové čistírny - přednáška ing. Jana Vymazala (28, 2007)
Přebor středních škol v ledním hokeji 20.3.2007 (183, 2007)
Přebor školy v ledním hokeji 15.3.2007 (95, 2007)
Přebor stř. škol v košíkové chlapců 2007 (144, 2007)
Voda - přednáška Dr. Durase (21, 2007)
Volejbal KTŽ : Rokycany B - 18.2.2007 (187, 2007)
Lázeňský pohárek 2007 (9, 2007)
MUDr.Radim Uzel - Rizika sexu. (11, 2007)
Volejbalový turnaj tříd 30.1.2007 (58, 2007)
Soutěž v cizích jazycích (6, 2007)
NAUČNÁ STEZKA (86, 2007)
Agrometeorologie (3, 2007)
Setkání starostů 18.1.2007 (52, 2007)
Přednáška Doc.RNDr.Martina Braniše CSc. (47, 2007)
Vánoční besídka - FOTO Zorka Šašková (31, 2007)
Vánoční besídka - FOTO Jan "Emil" Strádal (30, 2007)
Vánoční besídka 2006 (131, 2007)
Silový čtyřboj (100, 2006)
Turnaj v sálové kopané (41, 2006)
Slavnostní vánoční večeře na DM (30, 2006)
Den otevřených dveří 15.12.2006 (17, 2006)
Bramborový květ Vysočiny 2006 (26, 2006)
Stacionář zvířat a handicapované zvěře (19, 2006)
Volejbal 10.12.2006 (178, 2006)
Seminář Regioagricentra 5.12.2006 (17, 2006)
Čerti na DM (25, 2006)
Akademie řemesel (15, 2006)
Turnaj učitelů 24.11.2006 (70, 2006)
Jízda zručnosti traktorem (37, 2006)
Maturák OA (180, 2006)
Maškarní diskotéka (11, 2006)
Volejbal - FOTO Pavel Kroupar (144, 2006)
Klatovy : Plzeň Letná (129, 2006)
Botanická zahrada Praha (118, 2006)
Boubín (103, 2006)
Požární poplach (103, 2006)
KT ženy "B" : Rokycany (68, 2006)
Krajský přebor ve volejbalu (213, 2006)
Volejbalový turnaj SŠ - dívky (244, 2006)
Ekologická olympiáda (147, 2006)
Volejbalový turnaj SŠ (51, 2006)
Corny - atletický pohár (185, 2006)
Plechý a Třístoličník (57, 2006)
Lyžařský výcvik (94, 2006)
Zahájení školního roku 2006-07 (5, 2006)
Luzný (77, 2006)
Sportovní den 8.9.2006 (94, 2006)
Třída 1.A v ZOO Plzeň (58, 2006)
Zájezd do Itálie (68, 2006)
Předání maturitních vysvědčení 2006 (31, 2006)
Maturita 2006 (15, 2006)
Slavností tabule 2006 (15, 2006)
Výkop 2006 (23, 2006)
Přijímací zkoušky 2006, 1. kolo (12, 2006)
EU Manažer (2, 2006)
Školní kolo jízdy zručnosti (5, 2006)
Gastro Junior – Nowaco cup - 2006 (4, 2006)
Lázeňský pohárek 2006 (5, 2006)
Seminář České zemědělství a rozvoj venkova v rámci reformy SZP EU (8, 2006)
Turnaj dívek ve volejbale (12, 2006)
Turnaj tříd v sálové kopané - 6.1.2006 (11, 2006)
Vánoční besídka (28, 2005)
EU Manažer (2, 2005)
EU Manažer (2, 2005)
Sportovní den 9.9.2005 (20, 2005)
Park okrasných dřevin (12, 2005)
Den Střední zemědělské školy v Klatovech (42, 2005)
Poslední zvonění 2005 (24, 2005)
Zookoutek, stacionář zvířat a handicapované zvěře (33, 2005)
Pozemky pro demonstraci krajových zemědělských plodin (2, 2005)
Botanická zahrada (148, 2005)
Ekologická exkurze (7, 2005)
Maturita 2004/2005 (13, 2005)
Chráněná území Klatovska (4, 2005)
Stáž francouzských studentů (5, 2005)
Přijímací zkoušky (4, 2005)
Interiery (9, 2005)
Maturitní ples SZeŠ Klatovy, 2003 (3, 2006)
Úspěchy studentů (3, 2005)
Ministerstvo životního prostředí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky
Česká školní inspekce
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Západočeská univerzita v Plzni
Výzkumný ústav zemědělské ekonomiky
Ústav zemědělských a potravinářských informací
Český hydrometeorologický ústav
Česká škola
SCIO
Integrovaný systém typových pozic
ENVIC
Partnerská škola v projektu s názvem: Vývoj a realizace programu vzdělávání lektorů, metodických a řídících pracovníků dalšího profesního vzdělávání v
PRIMAT.CZ Server pro studijní účely všech studentů vysokých škol
MAS Pošumaví - místní akční skupina
E-learning - podpora vzdělávání na ŠSZP Klatovy
Zkvalitňování výuky zemědělských a potravinářských oborů na SŠZP Klatovy, CZ.1.07/1.1.30/02.0064
Česká zoologická bibliotéka
Kroužkovací stanice Národního muzea Praha
stredniskoly.cz
Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, o.s.
Zemědělská a potravinářská knihovna v Praze
Specializované environmentální programy pro střední školy Plzeňského kraje
UNIV 3
Časopis Zemědělská Podohospodárská škola
Zoner - grafické programy
Gastrojobs.cz - „Spolupracujeme s“
Kulinařské umění
Institut vzdělávání a poradenství ČZU v Praze
Plzeňský kraj
Střední škola zemědělská a potravinářská v Klatovech